CV

Curriculum Vitae

Opleidingen

2008 6 month exhangs program fine art collage Joensuu Finland
2005 – 2010 Academie Minerva ABK Groningen (diploma)
2001 – 2005 Cibap 3D design reclame, presentatie & comunucatie Zwolle (diploma)

Exposities Groep=G Duo= D Solo=S

2017
– N/OM, Sign, Groningen  D
– Science LinX Noorderzon, Groningen   G
– LaKaserna, Bad Nieuweschans  G
– Festival der Aa, Schipborg  S
– Openstudio Sculpture Space, Utica, NY, USA  G
– International sculpture garden, Rome, NY, USA  S
 
2016  
– AAS architecten, Groningen  D
– Maasparadox, Maastricht  G
– Oh Natuurlijk, CBK Groningen  G
– Festival der Aa, Schipborg D
– Nacht van Kunst & Wetenschap, Groningen  G
– Nacht van de Filosofie Fryslân, Leeuwarden  S
 
2015
– Orbital, Groningen  G
– Natuurhistorich museum, Rotterdam S
– Festival der aA, Schipborg  G
– Nacht van de kunst en wetenschap, Groningen G
– Theatertappas, Groningen G
 
2014
– Hendrik de Vries nominaties, CBK Groningen G
– Festival der a, Schipborg (film) G
– Theatertappas, Groningen G
– Civilafestival, Amsterdam G
– Klei Festival ‘priloog), Middelstum G
– Nacht van de kunst en wetenschap, Groningen G

2013
Buitenplaats bezoekerscentrum, Groningen S
– VU Hortus, Amstredam G
– Universiteitsbibliotheek, Groningen S
– Nacht van Kunst& Wetenschap, Groningen G
– Kunst te gast, Zuidhorn G

2012
– NNM.studio, Lima Peru S
– kunstvlaai, Amsterdam D
– Nacht van Kunst& Wetenschap, Groningen G
-Theatertapas, Groningen G

2011
– Kunstbank, Groningen S
– gARTen, Groningen G
– Makers fair, Groningen G
– Galarie het gemaal, Echten S
– Nunieuw, Norg G
– Nacht van kunst & Wetenschap, Groningen G
– Theatertappas, Groningen G

2010
– DeFKa, Assen G
– Belvedere, Heerenveen G
– Gallerie Ppunt, Groningen D
– Eindexamen expositie Minerva, Groningen G
– Open atelier route, Groningen G
– Rebours, Groningen G

2009
– Galerie Hop, Delfzijl G
– CBK, Enschede G
– Worteldagen, Norg G
– Sint martinus kunst route, Ezinge G
– Filosofie festival friesland, Leeuwarden. G

2008
– Arcade level 3 and 4, Joensuu/lati S
– Miusta, North Carelain Polytechnic on show, Helsinki G

2007
– puddingfabriek, Groningen G
– European Media art festival, Osnabruck G

2005
– Broerekerk CIBAP eindexamen expositie, Zwolle G

Film
2016                          – N/OM, Nelspruit, Zuid-Afrika
2015                          – SLOOT, Groningen (support by Klaas Dijkstra Fonds, Kunstraad Groningen, Waterschap Noorderzijlvest)

In opdracht
2015 – 2016             – M. Bosgraaf, Illustrations, VJ content, tomorrow world.
2015 – 2016             – Locus in onderwijs, illustratie en cartoons.
2012                          – CBK /Fraeylemaborg Slochteren, Insect temple III
2011                          – CBK/Gemeente Groningen, sketch disign bucking, Selwerd
2010                          – projectbeureau Minerva Ontwerp Klaas Dijkstra Prijs 2010

lezingen

2017- Artist talk, Mohawk Valley, Utica, NY, USA
2015 – Urbaan Afval & Natuur, Natuurhistorisch Museum, Rotterdam.
2015 – Experiment en subsidie, zomerexpo, Spring House, Amsterdam.

Nominaties & prijzen
2016 Noordelijk filmfestival, Noorderkroon, SLOOT (prijs beste speelfilm)
2014 Hendrik de Vries stipendium, Bombos.  (nominatie)
2010 Georg Verberg stipendium, Aldon voorbij. (nominatie)

Publicaties en media
2016 Dagblad van het Noorden, interview about art en science
2015 Volkskrant & Trouw, Radio NPO 1, interview about 30×30 project and exhibition
2015 Noorderbreedte, radio glasnost, over de SLOOT film

Comments are closed.